Location : Home > 7 > 768161683GP
768161683GP
Share on FacebookShare on Facebook
768161683GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768161683GP Resistor Networks & Arrays 68Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
768161683GP RES ARRAY 68K OHM 15 RES 16SOIC 1226000 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
768161683GP RES ARRAY 68K OHM 15 RES 16SOIC 597000 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768161683GP Resistor Networks & Arrays 68Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
768161683GP RES ARRAY 68K OHM 15 RES 16SOIC 597000 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com