Location : Home > 7 > 768143562GPTR13
768143562GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
768143562GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768143562GPTR13 RES ARRAY 5.6K OHM 7 RES 14SOIC 896900 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768143562GPTR13 RES ARRAY 5.6K OHM 7 RES 14SOIC 896900 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163274G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16SOIC
766163274G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270Kohms 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com