Location : Home > 7 > 768143390GP
768143390GP
Share on FacebookShare on Facebook
768143390GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768143390GP RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SOIC 588600 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768143390GP RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SOIC 588600 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768143390GP RES ARRAY 39 OHM 7 RES 14SOIC 1217600 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161274G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 270K OHM 16SOIC
766161274G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270Kohms 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161274G CTS Resistor Products 777400 2015+ RES ARRAY 270K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com