Location : Home > 7 > 768141102GP
768141102GP
Share on FacebookShare on Facebook
768141102GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768141102GP Resistor Networks & Arrays 1Kohms 14Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
768141102GP Resistor Networks & Arrays 1Kohms 14Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
768141102GP RES ARRAY 1K OHM 13 RES 14SOIC 579100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768141102GP RES ARRAY 1K OHM 13 RES 14SOIC 579100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com