Location : Home > 7 > 767163331GPTR13
767163331GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767163331GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767163331GPTR13 RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 781400 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767163331GPTR13 RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 786200 CTS Resistor Products 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
767163331GPTR13 Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767163331GPTR13 RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 781400 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RMCF0201FT261R Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 261 OHM 1% 1/20W 0201
RMCF0201FT261R IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RMCF0201FT261R NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770101332 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SIP
770101332 CTS Resistor Products 804100 2015+ RES ARRAY 3.3K OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770101332 Electronics 27219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
770101332 IC 38330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
77061820 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 82 OHM 6SIP
77061820 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 82 Ohms Bussed 6 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77061820 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 82 Ohms Bussed 6 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77061820 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 82 Ohms Bussed 6 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77061820 CTS Resistor Products 1214900 2015+ RES ARRAY 82 OHM 5 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com