Location : Home > 7 > 767163223GPTR13
767163223GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767163223GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767163223GPTR13 Resistor Networks & Arrays 22Kohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163223GPTR13 Resistor Networks & Arrays 22Kohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767163223GPTR13 RES ARRAY 22K OHM 8 RES 16SOIC 782200 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767163223GPTR13 RES ARRAY 22K OHM 8 RES 16SOIC 782200 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com