Location : Home > 7 > 767163121GPTR13
767163121GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767163121GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767163121GPTR13 Resistor Networks & Arrays 120ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767163121GPTR13 RES ARRAY 120 OHM 8 RES 16SOIC 784300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767163121GPTR13 RES ARRAY 120 OHM 8 RES 16SOIC 784300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163121GPTR13 Resistor Networks & Arrays 120ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77061151 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 150 OHM 6SIP
77061151 CTS Resistor Products 694100 2015+ RES ARRAY 150 OHM 5 RES 6SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com