Location : Home > 7 > 767163101GPTR13
767163101GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767163101GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767163101GPTR13 RES ARRAY 100 OHM 8 RES 16SOIC 784800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767163101GPTR13 RES ARRAY 100 OHM 8 RES 16SOIC 1444800 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
767163101GPTR13 Resistor Networks & Arrays 100ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767163101GPTR13 RES ARRAY 100 OHM 8 RES 16SOIC 784800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163101GPTR13 Resistor Networks & Arrays 100ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com