Location : Home > 7 > 767161682GP
767161682GP
Share on FacebookShare on Facebook
767161682GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767161682GP Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767161682GP Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767161682GP RES ARRAY 6.8K OHM 15 RES 16SOIC 1428800 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141222G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC
768141222G CTS Resistor Products 775900 2015+ RES ARRAY 2.2K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141222G CTS Resistor Products 775900 2015+ RES ARRAY 2.2K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com