Location : Home > 7 > 767161152GP
767161152GP
Share on FacebookShare on Facebook
767161152GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767161152GP Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767161152GP Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163330G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC