Location : Home > 7 > 767143684GP
767143684GP
Share on FacebookShare on Facebook
767143684GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767143684GP Resistor Networks & Arrays 680Kohms 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
767143684GP RES ARRAY 680K OHM 7 RES 14SOIC 572300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143684GP RES ARRAY 680K OHM 7 RES 14SOIC 572300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767143684GP Resistor Networks & Arrays 680Kohms 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC