Location : Home > 7 > 767143103GP
767143103GP
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 767143103GP distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
767143103GP CTS SOP14 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
767143103GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767143103GP Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RCL1225200RFKEG Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 200 OHM 2W 2512 WIDE
RCL1225200RFKEG IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RCL1225200RFKEG Vishay/Draloric 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 2watt 200ohm 1 100ppm 1225 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL1225200RFKEG Vishay/Draloric 80000 2012+ Thick Film Resistors - SMD 2watt 200ohm 1 100ppm 1225 Learn More Power Agency Co.,Ltd
ERA-3ARW303V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 30K OHM 0.05% 1/10W 0603
ERA-3ARW303V Panasonic Electronic Component 786900 1534+ RES SMD 30K OHM 0.05 1/10W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERA-3ARW303V Panasonic Electronic Component 892100 NEW RoHS RES SMD 30K OHM 0.05 1/10W 0603 FindCores Electronics Inc.
ERA-3ARW303V Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 0603 30Kohm 0.05 10ppm SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081510 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 51 OHM 8SIP
77081510 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 51 Ohms Bussed 8 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081510 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 51 Ohms Bussed 8 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77081510 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 51 Ohms Bussed 8 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77081510 CTS Resistor Products 1418200 2015+ RES ARRAY 51 OHM 7 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com