Location : Home > 7 > 767141121GPTR13
767141121GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
767141121GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
767141121GPTR13 RES ARRAY 120 OHM 13 RES 14SOIC 574200 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767141121GPTR13 RES ARRAY 120 OHM 13 RES 14SOIC 574200 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176092-7 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 6.34K OHM 0.1% 1/4W 0805
8-2176092-7 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176092-7 TE Connectivity AMP Connectors 1215100 2015+ RES SMD 6.34K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176092-7 TE Connectivity AMP Connectors 584900 1534+ RES SMD 6.34K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8-2176092-7 TE Connectivity AMP Connectors 690100 NEW RoHS RES SMD 6.34K OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.