Location : Home > 7 > 766165121APTR7
766165121APTR7
Share on FacebookShare on Facebook
766165121APTR7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766165121APTR7 Resistor Networks & Arrays 120ohms 16Pin Dual Terminator 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766165121APTR7 Resistor Networks & Arrays 120ohms 16Pin Dual Terminator 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101821 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 820 OHM 10SIP
770101821 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 820ohms 10Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770101821 CTS Resistor Products 697600 2015+ RES ARRAY 820 OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com