Location : Home > 7 > 766161684GP
766161684GP
Share on FacebookShare on Facebook
766161684GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766161684GP Resistor Networks & Arrays 680Kohms 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161684GP RES ARRAY 680K OHM 15 RES 16SOIC 597100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163220G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC