Location : Home > 7 > 766161682GPTR7
766161682GPTR7
Share on FacebookShare on Facebook
766161682GPTR7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766161682GPTR7 Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161682GPTR7 RES ARRAY 6.8K OHM 15 RES 16SOIC 774500 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
766161682GPTR7 Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766161682GPTR7 RES ARRAY 6.8K OHM 15 RES 16SOIC 774500 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com