Location : Home > 7 > 766161394GP
766161394GP
Share on FacebookShare on Facebook
766161394GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766161394GP RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC 1232800 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
766161394GP RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC 597800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
766161394GP RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC 597800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2176091-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 86.6 OHM 0.1% 1/4W 0805
1-2176091-8 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 1537700 2015+ RES SMD 86.6 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 889700 2015+ RES SMD 86.6 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 894500 1534+ RES SMD 86.6 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.