Location : Home > 7 > 766161270GP
766161270GP
Share on FacebookShare on Facebook
766161270GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766161270GP RES ARRAY 27 OHM 15 RES 16SOIC 598300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
766161270GP RES ARRAY 27 OHM 15 RES 16SOIC 598300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
766161270GP Resistor Networks & Arrays 27ohms 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141511G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 510 OHM 14SOIC