Location : Home > 7 > 766161223GPTR7
766161223GPTR7
Share on FacebookShare on Facebook
766161223GPTR7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766161223GPTR7 Resistor Networks & Arrays 22Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161223GPTR7 Resistor Networks & Arrays 22Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766161223GPTR7 RES ARRAY 22K OHM 15 RES 16SOIC 778000 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
766161223GPTR7 RES ARRAY 22K OHM 15 RES 16SOIC 778000 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com