Location : Home > 7 > 766161152GP
766161152GP
Share on FacebookShare on Facebook
766161152GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766161152GP Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 16Pin 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77063104 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SIP