Location : Home > 7 > 766143333GP
766143333GP
Share on FacebookShare on Facebook
766143333GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766143333GP Resistor Networks & Arrays 33Kohms 14Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141510G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC
768141510G CTS Resistor Products 773700 2015+ RES ARRAY 51 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141510G CTS Resistor Products 773700 2015+ RES ARRAY 51 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com