Location : Home > 7 > 766141222GPTR13
766141222GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
766141222GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
766141222GPTR13 RES ARRAY 2.2K OHM 13 RES 14SOIC 699300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
766141222GPTR13 RES ARRAY 2.2K OHM 13 RES 14SOIC 699300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2176094-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 140K OHM 0.1% 1/4W 0805
2176094-9 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 1418400 2015+ RES SMD 140K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 783400 2015+ RES SMD 140K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 788200 1534+ RES SMD 140K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.