Location : Home > 7 > 76345-103-72LF
76345-103-72LF
Share on FacebookShare on Facebook
76345-103-72LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
76345-103-72LF CONN HEADER 72POS R/A .100 30AU 288390 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76345-103-72LF CONN HEADER 72POS R/A .100 30AU 156950 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0702800824 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold