Location : Home > 7 > 76196-014LF
76196-014LF
Share on FacebookShare on Facebook
76196-014LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
76196-014LF Coonentor 8500 FCI 12+ STOCK HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5359C/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 5W T18
BZX84B27-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3
BZX84B27-E3-18 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B27-E3-18 NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TP0101K-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 0.58A SOT23-3
TP0101K-T1-E3 SIX 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TP0101K-T1-E3 VISHAY 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TP0101K-T1-E3 VISHAY 90000 2016 SOT23 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TP0101K-T1-E3 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTD40N03R-1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 7.8A IPAK
NTD40N03R-1G ELECTRONIC 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NTD40N03R-1G ELECTRONIC 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0387290694 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
TS18118B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS18118B00J0G Amphenol FCI 157410 2016+ 350 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS18118B00J0G IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS18118B00J0G NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796645-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796645-2 Electronics 27479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
796645-2 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2962654 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 20 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 16-26 AWG
2962654 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2962654 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1437671-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1437671-9 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERM BLK SCREWLESS 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1437671-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1226340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
1226340000 Weidmuller 157340 2016+ LUP 10.16/07/90 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1897746 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Press Fit