Location : Home > 7 > 753163102GPTR13
753163102GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
753163102GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
753163102GPTR13 RES ARRAY 1K OHM 8 RES 16DRT 696200 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
753163102GPTR13 RES ARRAY 1K OHM 8 RES 16DRT 1342200 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
753163102GPTR13 RES ARRAY 1K OHM 8 RES 16DRT 686200 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77063274 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 270K OHM 6SIP
77063274 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270K Ohms Isolated 6 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77063274 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270K Ohms Isolated 6 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77063274 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270K Ohms Isolated 6 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77063274 CTS Resistor Products 586000 2015+ RES ARRAY 270K OHM 3 RES 6SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com