Location : Home > 7 > 752163151GP
752163151GP
Share on FacebookShare on Facebook
752163151GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
752163151GP RES ARRAY 150 OHM 8 RES 16DRT 592600 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
752163151GP RES ARRAY 150 OHM 8 RES 16DRT 1238600 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163152G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC
766163152G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766163152G CTS Resistor Products 901400 2015+ RES ARRAY 1.5K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com