Location : Home > 7 > 752081331GPTR7
752081331GPTR7
Share on FacebookShare on Facebook
752081331GPTR7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
752081331GPTR7 RES ARRAY 330 OHM 7 RES 8SRT 609200 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
752081331GPTR7 Resistor Networks & Arrays 330ohms 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
752081331GPTR7 Resistor Networks & Arrays 330ohms 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
752081331GPTR7 RES ARRAY 330 OHM 7 RES 8SRT 1255200 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
752081331GPTR7 Resistor Networks & Arrays 330ohms 2 Bussed 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768163822G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC