Location : Home > 7 > 74HCT4520D-Q100J
74HCT4520D-Q100J
Share on FacebookShare on Facebook
74HCT4520D-Q100J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZFV-SH10 2M Call/RFQ 97930 2014+ Quality Assurance Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ZFV-SH10 2M ELECTRONICS 25279 14+/15+ more stock available Philchip Electronics Limited
ZFV-SH10 2M IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZFV-SH10 2M NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70220-1212 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMQ-4240-A
70220-1212 IC 59530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI49FCT807ATQ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 66MHz 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
PI49FCT807ATQ N/A 77990 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PI49FCT807ATQ Pericom 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PI49FCT807ATQ Pericom 68201 2014+ IC CLK BUFFER 1:10 66MHZ 20-QSOP ANRIC Int£§l Electronics Limited
LTC6930IMS8-8.19#TRPBF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Oscillator, Silicon IC 8.192MHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
LTC6930IMS8-8.19#TRPBF LINEAR 57029 15+ IC OSC SILICON 8.192MHZ 8-MSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8N3QV01KG-0108CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 10-CLCC
ASM3P2872AF-06OR ALSC 43200 16+ SOT163 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
72V271LA15TFI8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SS 16384X18 15NS 64QFP
72V271LA15TFI8 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M95040-DRMN3TP/K Integrated Circuits (ICs) Memory EEPROM SPI 8KB 8SOIC
M95040-DRMN3TP/K IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M95040-DRMN3TP/K NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M95040-DRMN3TP/K STMICRO 25870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
M95040-DRMN3TP/K STMICRO 26170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
M02046G-15 Integrated Circuits (ICs) Linear - Amplifiers - Special Purpose Ethernet IC 16-QSOP
M02046G-15 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M02046G-15 ELECTRONIC 25949 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
M02046G-15 IC 38300 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
M02046G-15 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M29F400FB55M32 Integrated Circuits (ICs) Memory NOR FLASH 256KX16 PLASTIC 5.0V
M29F400FB55M32 MICRON 18000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
M29F400FB55M32 MICRON 18000 15+ SOIC New & Original Parts enkaite Electronics Co., Ltd
M29F400FB55M32 NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CAT93C46BHU4I-GT3 Integrated Circuits (ICs) Memory IC MEM EEPROM 1KB SRL 8UDFN
CAT93C46BHU4I-GT3 CATALYST 20024 05/11+/034 TSSOP8/TSSOP/DIP futuro trade ltd.
CAT93C46BHU4I-GT3 ON 3902 14+NOPB Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
852-80-094-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 94 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
852-80-094-30-002101 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-094-30-002101 Preci-Dip 147270 2016+ CONN HDR 94POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-80-094-30-002101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN HDR 94POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-066-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-066-10-003101 Preci-Dip 157660 2016+ CONN HDR 66POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-066-10-003101 Preci-Dip 287350 2016+ CONN HDR 66POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
894-80-051-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 51 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
894-80-051-10-003101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 51POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-80-051-10-003101 Preci-Dip 288550 2016+ CONN HDR 51POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
643193-2 IC 37360 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
643193-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
95000-508 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold, GXT?