Location : Home > 7 > 74AHCT2G08DC-Q100H
74AHCT2G08DC-Q100H
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2305907 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE SOCKET-OPEN
8N4DV85AC-0021CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 164.3555MHz, 164.3555MHz 6-CLCC
ADF4212BRUZ-RL ADI 16666 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADF4212BRUZ-RL ADI 10906 20+PB TSSOP20 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADF4212BRUZ-RL ADI/???? 10000 09+ TSSOP20 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
XCR3064XL-7VQ44I XILINX 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XCR3064XL-7VQ44I XILINX 43500 2016 TQFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
XCR3064XL-7VQ44I XILINX 75000 2016 TQFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCR3064XL-7VQ44I Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC2C256-7FTG256C XILINX 10032 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
XC2C256-7FTG256C XILINX 12500 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC2C256-7FTG256C XILINX 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC2C256-7FTG256C Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
KMSC8122VT8000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) DSP 16BIT QUAD 500MHZ 431FCBGA
KMSC8122VT8000 95500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KMSC8122VT8000 Freescale Semiconductor 5000 2016+ DSP 16BIT QUAD 500MHZ 431-FCPBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
KMSC8122VT8000 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC16LF1614-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP
THGBMHG8C4LBAWR Integrated Circuits (ICs) Memory 32GB NAND 15NM EMBEDDED MULTIMED
92909-119HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
92909-119HLF Amphenol FCI 147420 2016+ HEADER BERGSTIK R/A Unitronix Electronics Limited
92909-119HLF IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70V658S12BFI IDT 99 0721 OriginalPkg Solid Technology Solutions, Inc.
3-146220-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-146220-9 37964 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3-146220-9 TYCO 11000 14-15+ SMDNA Nego IC Co.Doris@negoic.com
3130-16-0102-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 16 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold
3130-16-0102-00 CNC Tech 157290 2016+ IDC SOCKET 0.079 16 POS Unitronix Electronics Limited
3130-16-0102-00 CNC Tech 296650 2016+ IDC SOCKET 0.079 16 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com