Location : Home > 7 > 746X101331JP
746X101331JP
Share on FacebookShare on Facebook
746X101331JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
746X101331JP RES ARRAY 330 OHM 8 RES 1206 695800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
746X101331JP RES ARRAY 330 OHM 8 RES 1206 700600 CTS Resistor Products 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
746X101331JP 567948 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
746X101331JP Resistor Networks & Arrays 330ohms 25V 5 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com