Location : Home > 7 > 744C083561JP
744C083561JP
Share on FacebookShare on Facebook
744C083561JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
744C083561JP RES ARRAY 560 OHM 4 RES 2012 677200 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744C083561JP RES ARRAY 560 OHM 4 RES 2012 682000 CTS Resistor Products 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
744C083561JP Resistor Networks & Arrays 560ohms 200V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com