Location : Home > 7 > 742C083510JP
742C083510JP
Share on FacebookShare on Facebook
742C083510JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
742C083510JP Resistor Networks & Arrays 51ohms 50V 5 80000 CTS Electronic Components 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
742C083510JP Resistor Networks & Arrays 51ohms 50V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
742C083510JP RES ARRAY 51 OHM 4 RES 1206 583400 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com