Location : Home > 7 > 742C0831240FP
742C0831240FP
Share on FacebookShare on Facebook
742C0831240FP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
742C0831240FP Resistor Networks & Arrays 124 Ohms 1 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
742C0831240FP Resistor Networks & Arrays 124 Ohms 1 80000 CTS Electronic Components 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
742C0831240FP Resistor Networks & Arrays 124 Ohms 1 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
742C0831240FP RES ARRAY 124 OHM 4 RES 1206 596300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC