Location : Home > 7 > 742C04310R0FP
742C04310R0FP
Share on FacebookShare on Facebook
742C04310R0FP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
742C04310R0FP RES ARRAY 10 OHM 2 RES 0606 1337900 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
742C04310R0FP RES ARRAY 10 OHM 2 RES 0606 812900 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
742C04310R0FP Resistor Networks & Arrays 10 Ohms 1 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
742C04310R0FP Resistor Networks & Arrays 10 Ohms 1 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
742C04310R0FP Resistor Networks & Arrays 10 Ohms 1 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERA-8AEB134V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 130K OHM 0.1% 1/4W 1206
ERA-8AEB134V Panasonic Electronic Component 792000 1534+ RES SMD 130K OHM 0.1 1/4W 1206 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ERA-8AEB134V Panasonic Electronic Component 897200 NEW RoHS RES SMD 130K OHM 0.1 1/4W 1206 FindCores Electronics Inc.
ERA-8AEB134V Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thin Film Resistors - SMD 1206 130Kohm 0.1 25ppm SIMEN Electronics Co.,Ltd
768141822G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 8.2K OHM 14SOIC
768141822G CTS Resistor Products 772200 2015+ RES ARRAY 8.2K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141822G CTS Resistor Products 772200 2015+ RES ARRAY 8.2K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768141822G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
768161512G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
768161512G CTS Resistor Products 890900 2015+ RES ARRAY 5.1K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768161512G CTS Resistor Products 890900 2015+ RES ARRAY 5.1K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com