Location : Home > 7 > 741X1633300FP
741X1633300FP
Share on FacebookShare on Facebook
741X1633300FP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741X1633300FP RES ARRAY 330 OHM 8 RES 1506 579000 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
741X1633300FP RES ARRAY 330 OHM 8 RES 1506 579000 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176092-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.05K OHM 0.1% 1/4W 0805
4-2176092-4 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176092-4 TE Connectivity AMP Connectors 1343800 2015+ RES SMD 2.05K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176092-4 TE Connectivity AMP Connectors 592600 1534+ RES SMD 2.05K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4-2176092-4 TE Connectivity AMP Connectors 687800 2015+ RES SMD 2.05K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com