Location : Home > 7 > 741C083750JP
741C083750JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083750JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083750JP Resistor Networks & Arrays 75ohms 5 Isolated 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
741C083750JP RES ARRAY 75 OHM 4 RES 0804 877500 CTS Resistor Products 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
741C083750JP RES ARRAY 75 OHM 4 RES 0804 1501700 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
741C083750JP RES ARRAY 75 OHM 4 RES 0804 982700 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766143472G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
766143472G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766143472G CTS Resistor Products 782800 2015+ RES ARRAY 4.7K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com