Location : Home > 7 > 741C083560JP
741C083560JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083560JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083560JP Resistor Networks & Arrays 56ohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
741C083560JP RES ARRAY 56 OHM 4 RES 0804 576900 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
741C083560JP standard package with RoHS 46750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
741C083560JP RES ARRAY 56 OHM 4 RES 0804 581700 CTS Resistor Products 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.