Location : Home > 7 > 741C083513JP
741C083513JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083513JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083513JP Resistor Networks & Arrays 51Kohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
741C083513JP RES ARRAY 51K OHM 4 RES 0804 883100 CTS Resistor Products 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
741C083513JP RES ARRAY 51K OHM 4 RES 0804 1507300 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
741C083513JP RES ARRAY 51K OHM 4 RES 0804 988300 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.