Location : Home > 7 > 741C083513J
741C083513J
Share on FacebookShare on Facebook
741C083513J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083513J RES ARRAY 51K OHM 4 RES 0804 1545600 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161472G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
766161472G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 16Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766161472G CTS Resistor Products 1424100 2015+ RES ARRAY 4.7K OHM 15 RES 16SOIC Unitronix Electronics Limited