Location : Home > 7 > 741C083183JP
741C083183JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083183JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083183JP Resistor Networks & Arrays 18Kohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
741C083183JP RES ARRAY 18K OHM 4 RES 0804 880100 CTS Resistor Products 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
741C083183JP RES ARRAY 18K OHM 4 RES 0804 1504300 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
741C083183JP RES ARRAY 18K OHM 4 RES 0804 985300 CTS Resistor Products NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
741C083183JP RES ARRAY 18K OHM 4 RES 0804 1504300 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com