Location : Home > 7 > 741C083151JP
741C083151JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083151JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083151JP RES ARRAY 150 OHM 4 RES 0804 1206500 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
741C083151JP RES ARRAY 150 OHM 4 RES 0804 577500 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
741C083151JP Resistor Networks & Arrays 150ohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103104 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 100K OHM 10SIP