Location : Home > 7 > 741C083104JP
741C083104JP
Share on FacebookShare on Facebook
741C083104JP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
741C083104JP Resistor Networks & Arrays 100Kohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
741C083104JP standard package with RoHS 46580 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
741C083104JP RES ARRAY 100K OHM 4 RES 0804 1232900 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
741C083104JP N/A 20000 CTS 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
741C083104JP Resistor Networks & Arrays 100Kohms 25V 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com