Location : Home > 7 > 7401K12CBE
7401K12CBE
Share on FacebookShare on Facebook
7401K12CBE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7401K12CBE SWITCH TOGGLE 139720 C&K Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C0805C510J2GACTU Capacitors Ceramic Capacitors 51pF ¡À5% 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
C0805C510J2GACTU Kemet 1419300 15+ CAP CER 51PF 200V 5 NP0 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805C510J2GACTU KEMET 36380 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C0805C510J2GACTU STOCK 45620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UP050B333K-NACZ Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À10% 50V B Ceramic Capacitor -25¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole Axial 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm)
UP050B333K-NACZ Taiyo Yuden 1515200 15+ CAP CER 0.033UF 50V 10 AXIAL Unitronix Electronics Limited
UP050B333K-NACZ Taiyo Yuden 898200 NEW RoHS CAP CER 0.033UF 50V 10 AXIAL FindCores Electronics Inc.
06035A330FA16A Capacitors Ceramic Capacitors 33pF ¡À1% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
06035A330FA16A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 33PF 50V NP0 0603 EKT Electronics Co., Ltd
06035A330FA16A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 33PF 50V NP0 0603 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
06035A330FA16A AVX Corporation 80,000 2016+ CAP CER 33PF 50V NP0 0603 ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
06035A330FA16A AVX Corporation 80,000 update CAP CER 33PF 50V NP0 0603 En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
MA101A9R1DAA Capacitors Ceramic Capacitors 9.1pF ¡À0.5pF 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Axial 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.07mm)
VJ1808A272KBAAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 2700pF ¡À10% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1808 (4520 Metric) 0.186" L x 0.080" W (4.72mm x 2.03mm)
VJ1808A272KBAAT4X Vishay Vitramon 803400 1532+ CAP CER 2700PF 50V 10 NP0 1808 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VJ1808A272KBAAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2016+ CAP CER 2700PF 10 50V NP0 1808 enkaite Electronics Co., Ltd
1852654-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM EMPO080F250OV G & LM
1852654-1 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1333202-9 Tools Crimpers, Applicators, Presses ANVIL, COMBINATION .062
3-1333202-9 IC 56340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3545001B010 Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
3545001B010 APEM 56939 15+ SWITCH TOGGLE 15A DPDT SCREW Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3545001B010 APEM Components 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3545001B010 APEM Components 8000 2012+ 2012+ Power Agency Co.,Ltd
3545001B010 APEM Components 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A123S1H3CQ Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount
A123S1H3CQ Electroswitch 242190 1538+ SWITCH TOGGLE SPDT PCB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
A123S1H3CQ IC 41070 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A079 Test and Measurement Test Leads - Banana, Meter Interface 47.2" (1200.00mm) Banana Plug, Single, Sheathed To Banana Plug, Single, Sheathed DMM Test Leads 1000V (1kV)
A079 NETWORKS 7100 15+ BGA Ameyic Electronics Corp.
A079 Semiconductor 19635 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
A079 NQRTEL 5880 2016+ BGA New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A079 38624 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
R184V Tools Screw and Nut Drivers 1/8" Slotted Screwdriver 6.63" (168.4mm)
R184V IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R184V NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28807 Tools Screw and Nut Drivers - Bits, Blades and Handles BLADE SLOTTED 3.5MM 6.89"
52040 Tools Screw and Nut Drivers 1.2mm x 8mm Slotted Screwdriver 10.80" (274.0mm)