Location : Home > 7 > 73L7R47J
73L7R47J
Share on FacebookShare on Facebook
73L7R47J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
73L7R47J Current Sense Resistors - SMD 0.47ohms 5 80000 CTS Electronic Components 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
73L7R47J RES SMD 0.47 OHM 5 1W 2512 693300 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com