Location : Home > 7 > 72V285L10TFG8
72V285L10TFG8
Share on FacebookShare on Facebook
72V285L10TFG8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
83054AGI-01LF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Multiplexer IC 250MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
83054AGI-01LF 645978 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
83054AGI-01LF IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
83054AGI-01LF IDT 2425 PROGressive TECHnologies EUROPE
83054AGI-01LF IDT 309641 11+/2016+/ SOP16/TSSOP/TSSOP16 futuro trade ltd.
810251AGI-08LF IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87620300 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Accessories Adapter Plate Panel Mount, Square 72mm x 72mm Outside Dim
87620300 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
87620300 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
87620300 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
1302260529 Industrial Controls, Meters Accessories VMI #6 INT TOOTH LOCKWASHER
8N3SV75BC-0083CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 6-CLCC
840016CGI-01LF IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
840016CGI-01LF IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LFE2M50E-5FN484C LATTICE 1000 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LFE2M50E-5FN484C LATTICE 10068 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
LFE2M50E-5FN484C N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB90549GPF-G-489-JNE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
FT903Q-T Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FT32 FT90x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-QFN (12x12)
MAX563CPN MAXIM 57819 15+ IC TXRX DUAL 3.3V RS232 18-DIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MAX563CPN MAXIM 46680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CY62167GE30-45BVXIT Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 16MBIT 45NS 48BGA
4-647047-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-647047-0 TE Connectivity AMP Connectors 288310 2016+ CONN HEADER 10POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-647047-0 Electronics 27431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4-647047-0 IC 37860 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
9-103330-0-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-103330-0-10 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9-103330-0-10 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-103330-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103330-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.