Location : Home > 7 > 72V255LA10PFG8
72V255LA10PFG8
Share on FacebookShare on Facebook
72V255LA10PFG8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV76KC-0052CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 425MHz 6-CLCC
8N3SV76FC-0175CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
MB90347DASPFV-GS-299E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
72265LA15PFGI Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 8KX18 LP 15NS 64QFP
PIC32MX170F512H-50I/MR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? M4K? PIC? 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-QFN Exposed Pad (9x9)
EFM32HG108F64G-A-QFN24 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ Happy Gecko Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 24-QFN (5x5)
MCP6V71UT-E/OT IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCP6V71UT-E/OT NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70V35L20PF IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7025L35PF 38884 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
7025L35PF Electronics 26539 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7025L35PF STOCK 46340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7025L35PF STOCK 46340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CY62147GE18-55BVXI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MB
ISL97634ART26Z-TK Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers IC LED DRIVR WHITE BCKLGT 8-TDFN
ISL97634ART26Z-TK Intersil 2620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
ISL97634ART26Z-TK Intersil 2870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
0440680026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
351-10-113-00-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-113-00-005101 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-113-00-005101 Preci-Dip 157170 2016+ CONN HDR 13POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-113-00-005101 Preci-Dip 288290 2016+ CONN HDR 13POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102972-0-19 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102972-0-19 IC 56050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102972-0-19 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-102972-0-19 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 19POS STR EKT Electronics Co., Ltd