Location : Home > 7 > 72T1875L5BBI
72T1875L5BBI
Share on FacebookShare on Facebook
72T1875L5BBI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
72T1875L5BBI electronics?components 500 S/N 2014+ Kairong Electronics Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001FG-0052CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 425MHz, 212.5MHz, 106.25MHz, 159.375MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0052CDI IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LVSL3PLWH Industrial Controls, Meters Lighting Control - Accessories SWITCH LATCHING 3 W/LED WHITE
LVSL3PLWH IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LVSL3PLWH NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CUB4CL40 IC 39750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CUB4CL40 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CS1W-V600C11 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules ID Sensor (RFID) Module Backplane
CS1W-V600C11 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CS1W-V600C11 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CS1W-V600C11 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CS1W-V600C11 NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1301230140 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment INTRM CARR ST WHL RD
1301230140 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
82463-5020 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM3018 UNIVERSAL CHRYS SPEC
A3P250-1PQG208I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A3P250-1PQG208I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EPM3512AQC208-7 ALTERA 1000 16+ PQFP Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EPM3512AQC208-7 ALTERA 1000 16+ QFP208 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
M2S025TS-1VFG256I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 25K Logic Modules 256KB 64KB 166MHz 256-FPBGA (17x17)
MB90347APFV-GS-243E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
70V3379S5BF8 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-647502-5 TYCO 1960 Solid Technology Solutions, Inc.
4-103324-0-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
4-103324-0-36 TE Connectivity AMP Connectors 157370 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 72POS R/A Unitronix Electronics Limited
4-103324-0-36 TE Connectivity AMP Connectors 277510 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 72POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103324-0-36 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103324-0-36 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 72POS R/A TPC Global Service Co.Ltd.
10-89-1761 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10-89-1761 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-1761 Molex Connector Corporation (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-1761 Molex Connector Corporation (V 8000 2012+ CONN HEADER 76POS .100 VERT GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
10-89-1761 Molex, LLC 297950 2016+ CONN HEADER 76POS .100 VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com