Location : Home > 7 > 7281L12PAG8
7281L12PAG8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KEY10(BA) Industrial Controls, Meters Accessories KEY10(BA) ACCY A KEY W/BLUE LABL
KEY10(BA) IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KEY10(BA) NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
E5AR-TQQE3MW-FLK AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
8N3SV76KC-0108CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
MB90438LSPMC-G-553E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90435 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
S6E2D35G0AGB30000 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F FM4 S6E2D3 Microcontroller IC 32-Bit 160MHz 384KB (384K x 8) FLASH 161-FBGA (8x8)
MKE02Z64VLH4 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ Kinetis KE02 Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
MKE02Z64VLH4 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MKE02Z64VLH4 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72V8980PVG8 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72V71660BB 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
72V71660BB 26656 15+ stock WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
72V71660BB 26656 15+ stock InMeiLe Technology
72V71660BB IC 37870 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
IS42S86400F-7TL Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 512MB 143MHZ 54TSOP
IS42S86400F-7TL ISSI 39884 NEW RoHS IC SDRAM 512MB 143MHZ 54TSOP FindCores Electronics Inc.
IS42S86400F-7TL ISSI 42115 1516+ IC SDRAM 512MB 143MHZ 54TSOP Alphatek Technology Limited
IS42S86400F-7TL ISSI 57539 1415+ IC SDRAM 512MB 143MHZ 54TSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IS42S86400F-7TL ISSI 89130 2015+ IC SDRAM 512MB 143MHZ 54TSOP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
XG4M-6030-T Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 60 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28 AWG
XG4M-6030-T N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XG4M-6030-T Original 680 2008+ New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XG4M-6030-T originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
10-89-9487 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10-89-9487 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-9487 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-9487 Molex Connector Corporation 147090 2016+ CONN HEADER 48POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
215447-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
215447-7 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
215447-7 TE Connectivity AMP Connectors 157830 2016+ CONN HEADER 14POS DL VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
1586176-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1586176-1 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1586176-1 TE Connectivity AMP Connectors 277410 2016+ CONN PIN HEADER 12POS U-MNL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586176-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1586176-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIN HEADER 12POS U-MNL TPC Global Service Co.Ltd.
68602-572 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68602-572 Amphenol FCI 147420 2016+ BERGSTIK II .100 DR STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
68602-572 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
68602-572 FCI 8000 2012+ BERGSTIK II .100 DR STRAIGHT TPC Global Service Co.Ltd.
68602-572 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
6-1534798-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22-24 AWG