Location : Home > 7 > 71V547S100PFGI8
71V547S100PFGI8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70178-1712 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301080094 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 80W TWN 120V.60HZ.BIAX2LMPENDUNT
8N4SV76AC-0065CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212.5MHz 6-CLCC
A54SX32A-1TQG176 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
103R-332J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3¦ÌH Unshielded Inductor 260mA 1.4 Ohm Max 2-SMD
103R-332J 39286 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
103R-332J Electronics 26941 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
103R-332J IC 38672 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
103R-332J STOCK 46750 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
R5F100GCAFB#X0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LFQFP (7x7)
R5F100GCAFB#X0 Renesas 57259 1415+ IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP Unitronix Electronics Limited
IS43R86400D-5BL Integrated Circuits (ICs) Memory IC DDR 512M 200MHZ 60BGA
IS43R86400D-5BL IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS43R86400D-5BL NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
W25Q20EWSVIG TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 2MBIT 4KB 8VSOP
70T651S10BFGI8 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MIC3202-1YME-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1A 8-SOIC-EP
MIC3202-1YME-TR MICROCHIP 3120 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MIC3202-1YME-TR MICROCHIP 3370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MIC3202-1YME-TR MICROCHIP 3670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
450-80-228-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
450-80-228-00-106101 IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-228-00-106101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM SMD Unitronix Electronics Limited
450-80-228-00-106101 Preci-Dip 288010 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-80-016-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
852-80-016-30-002101 Preci-Dip 157440 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-80-016-30-002101 Preci-Dip 277830 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-173977-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 3 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26-28 AWG