Location : Home > 7 > 71V016SA20BF
71V016SA20BF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PAXC0110 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Totalizer 24VAC, 11 ~ 36VDC Panel Mount
PAXC0110 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXC0110 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9FG431AFILFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC FREQ GENERATOR 28SSOP
9FG431AFILFT IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9FG431AFILFT IDTIntegra 500 Richmon industrial
PI6C2408-4WIE ELECTRONIC 26539 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PI6C2408-4WIE Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7789124020 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-QTUM-SD15-V0 CBL ASSY
NBC12430FAR2G ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
NBC12430FAR2G Originalnew 78912 12+ LQFP IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LTC6950IUHH#PBF IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LTC6950IUHH#PBF LT 3000 2015+ QFN Andy (International) Electronics Ltd
XMC1202Q024X0032ABXUMA1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0 XMC1000 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH PG-TSSOP-16-8
MB89663RPF-G-191-BNDE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89660R Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (8K x 8) Mask ROM 64-QFP (14x20)
KSZ8001LI-TR MICREL 1000 16+ LQFP48 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
74CBTLV3257PGG8 Electronics 25281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
74CBTLV3257PGG8 IDT 9297 12-13+ SSOP16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
74CBTLV3257PGG8 STOCK 46330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BR93G86-3A Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM BUS 16KBIT DIP-T8
MIC2871YMK-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Single-Wire Dimming 1.2A (Flash) 14-LDFN (3x2)
450-10-220-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-220-00-018101 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-220-00-018101 Preci-Dip 157280 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-10-220-00-018101 Preci-Dip 287850 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com